Marcin – sesja biznesowa

Sesje biznesowe są coraz popularniejsze. Zwłaszcza, że ostatnio posługujemy się – my: społeczeństwo – obrazem jako szybszym i bardziej konkretnym środkiem przekazu.  Zależy nam na tym, i moim zdaniem słusznie, żeby nasz wizerunek wywierał na odbiorcy pozytywne wrażenie. Chcemy by nasz przyszły pracodawca, potencjalny klient miał jakiekolwiek pojęcie, kto stoi za szeregiem literek i cyferek, składających się na to, kim jesteśmy.

Dlatego coraz częściej szukamy profesjonalnej pomocy fotografa, w tym jak się zaprezentować. W końcu fajnie by było mieć wpływ na to, jakie pierwsze wrażenie wywrzemy.

Taka idea przyświecała tej sesji z Marcinem. Zdjęcia były mu potrzebne do celów stricte biznesowych. A ponieważ nie panują sztywne reguły, które narzucałyby nam charakter zdjęć, zdecydowaliśmy się na sesje w plenerze. Wrocław oferuje coraz więcej ciekawych, modernistycznych przestrzeni, które są idealne jako tło. Nadają sesji profesjonalnego, nowoczesnego sznytu i idealnie komponują się z całą koncepcją. Tak, tak do każdej sesji powstaje jakas wcześniejsza koncepcja, ale o tym napiszę innym razem.

Tymczasem zostawiam Was ze zdjęciami Marcina, przyszłego binzesmena oraz autora poczytnych tekstów o tematyce okołoekonomicznej. 🙂