DIG Świtała

Wspólnie z Biuro26 – firmą zajmującą się grafiką i reklamą ze Śląska zrealizowałam projekt świątecznej kartki dla dwóch firm: DIG Świtała i Vitillo. Kilkudniowa delegacja, samochód zapakowany po dach sprzętem, mikołajowymi prezentami i moim osobistym urodzinowym szampanem. Zanim jednak nastąpiło ostatnie klapnięcie lustra w aparacie i zwyczajowe „mamy to”, pracownicy firm wcielili się w pomocników Św. Mikołaja. W pocie czoła sprawdzali listy prezentów, pakowali, dźwigali i układali świąteczne prezenty pod choinką. Przy okazji była kupa śmiechu. Niektórzy idealnie odnaleźli się na nowych stanowiskach, a inni, dosyć zaskoczeni, odkrywali swoje nowe powołanie.

Efektem naszych artystycznych działań stała się kartka świąteczna, którą firmy wysłały potem swoim kontrahentom i firmom współpracującym. A wartością dodatkową była ogólna wesołość i niebanalny pomysł na integrację zespołu pracowników.

Osobiście miałam okazję poznać cudowną śląską gościnność i świętować własne urodziny. Niełatwo będzie przebić atrakcjami kolejne 😉